FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY NA KLÍČ

SE STÁTNÍ DOTACÍ AŽ 50 %

Staňte se maximálně nezávislí na plynu i elektřině.

Zajistíme projekt, povolení, dotaci, realizaci i připojení. Bez starostí. Dotace bez rizika.

Pokud není dotace schválena, vy nám nezaplatíte ani korunu!

VELMI RYCHLÁ NÁVRATNOST INVESTICE DO FOTOVOLTAIKY - JIŽ OD 4 LET Z DŮVODU VYSOKÝCH CEN ENERGIÍ, MOŽNOSTI ELEKTŘINU VÝHODNĚ PRODÁVAT

NEJOBLÍBENĚJŠÍ FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

PRO RODINNÉ DOMY

L

AKUMULACE DO BATERIÍ

Celkový výkon:

5,4 kWp
Roční výroba: 5,300 - 5500 kWh
Specifikace panelů: SUNTECH 540Wp
Střídač: SOLAX 8 kW X3 Hybrid G4 3fázový hybridní asymetrický, výkon z panelů až 12 kW
Funkce záložního zdroje: ANO
Baterie: SOLAX TRIPLE POWER 6,1 kWh

Dotace pro vás:

155 000 Kč

Vaše cena na klíč po odečtení dotace:

od 168 750 Kč

 

XL

AKUMULACE DO BATERIÍ

Celkový výkon:

9,72 kWp
Roční výroba: 9600 - 9900 kWh
Specifikace panelů: SUNTECH 540Wp
Střídač: SOLAX X3 Hybrid G4 15kW 3fázový hybridní asymetrický, výkon z panelů až 18 kW
Funkce záložního zdroje: ANO
Baterie: SOLAX TRIPLE POWER 11,6 kWh

Dotace pro vás:

200 000 Kč

 Vaše cena na klíč po odečtení dotace:

od 269 000 Kč

DOTACE pro zvýhodněné kraje činní 220 000 Kč (Karlovarský, Moravskoslezský a Ústecký).

3047 X3 HYBRID G4 tušl technologiesSTŘÍDAČE SOLAX G4

Společnost Solax Power není třeba odborníkům na fotovoltaiku dlouze představovat. Na základě více než desetiletých zkušeností ve výrobě fotovoltaických střídačů (2011) a více než osmiletém vývoji hybridních střídačů (2013), Solax Power ve spolupráci s přední univerzitou Zejiang University v čínském „Silicon Valley”, představuje již čtvrtou generaci hybridních střídačů pro použití s bateriovým uložištěm. 

 • ZÁRUKA 10 LET 
 • NOVINKA SUPER PŘELÍVACÍ ASYMETRIE
 • TÉMEŘ NULOVÉ PŘETOKY
 • EFEKTIVNĚJŠÍ ŘÍZENÍ SPOTŘEBY
 • PŘEPÍNACÍ ČAS DO BACKUP < 10ms
 • VÝKONOVÁ ŘADA DO 15Kw (AC)
 • MINIMALIZACE VLASTNÍ SPOTŘEBY
 • ZPROVOZNĚNÍ I BEZ SÍTĚ ČI SOLÁRU

VLASTNOSTI A VÝHODY PODROBNĚ

Přestože si třetí generace vydobyla zasloužené pevné postavení na trhu hybridních střídačů, přichází Solax Power s novou vylepšenou čtvrtou generací. Uživatel i instalatér nové generace se může těšit na několik zásadních vylepšení, posouvající jeho přidanou hodnotu ještě dál před konkurencí. Mezi hlavní změny patří:

Dosažení až 150% asymetrie na jedné fázi. Zejména v českém prostředí představuje asymetrický provoz střídače velmi důležitou funkci. Nově však střídač umí na jednotlivých fázích ještě efektivněji rozdělovat vyrobenou energii. V praxi to znamená, že při zvýšené spotřebě na jedné fázi, může střídač převést až 150% jmenovitého výkonu právě do té fáze, kde je to potřeba. Pro uživatele to přináší ještě vyšší využití solární energie ať už přímo z panelů, či akumulátorů.

Téměř nulové přetoky do sítě. Přestože celá řada dostupných hybridních střídačů nabízí funkci nulových přetoků do sítě, v praxi to většinou vypadá jinak. Zejména při malé aktuální spotřebě mají střídače problém eliminovat přetoky. Čtvrtá generace hybridů Solax však dosahuje maximálně okolo 8-14W i na nezatížených fázích.

Integrovaný BACKUP a rychlost zálohy <10ms. Nově je pro zjednodušení systému a úsporu vstupních nákladů funkce externího EPS boxu integrována přímo do střídače. Navíc však integrované stykače umožní přepnutí při výpadku AC na záložní zdroj v rychlosti <10ms! To zajistí i plynuly provoz většiny počítačů.

Výkonová řada až do 15kW. Čtvrtá hybridní generace je nově ve výkonech až do 15kW na výstupu do sítě. V nabídce jsou nově navíc další dvě výkonové varianty 12kW a 15kw, přičemž obě varianty lze na vstupu z fotovoltaiky předimenzovat až do 18kWp. Střídače jsou tak vhodné i pro menší průmyslové aplikace, kde je potřeba uchovávat energii do akumulátorů. Pro větší aplikace navíc zůstává možnost paralelního propojení až deseti střídačů, kdy do každého třífázového střídače lze napojit až 8 baterií T58 (5,8kWh). Tedy maximální dosažení kapacity celého systému je 464kWh.

Efektivnější řízení spotřeby. Hybridy jsou nově vybaveny výstupním bezpotenciálovým relé pro signalizaci přebytků. Relé slouží k maximalizaci využití vyrobené energie pomocí nastavení parametrů přetoků ve střídači z fotovoltaiky, či baterie (ve spojení s SOC). Jednoduše lze energii z přebytku směřovat na libovolné spotřebiče např. systém vytápění domu, ohřev vody či wallbox pro nabíjení elektromobilu.

Minimalizace vlastní spotřeby. Oproti předchozí generaci se snížila hodnota vlastní spotřeby energie střídače o 10W.

All-in-one řešení. Solax Hybrid G4 lze pořídit ve dvou provedeních. Jedna varianta je pro instalaci střídače samostatně a druhá je pro řešení All-in-one s bateriemi T30. Pro instalaci druhé varianty je nutné si pořídit tzv. Matebox, který nejen podstatně zkrátí a zjednoduší instalaci celého systému, ale konečný uživatel získá jedno designové zařízení, ve kterém je vše (střídač a baterie). Atraktivní design all-in-one byl oceněn v prestižní soutěži Red Dot Award Product Design 2021. V neposlední řadě potom celý systém disponuje krytím IP65, s možností umístění ve venkovním prostředí. Ještě jednoduší instalace. Tuto výhodu ocení zejména instalační firma. Kromě podstatně rychlejší montáže (do 30 minut), není nutné mít střídač připojený do sítě, či k fotovoltaice. Vnitřním napětí z akumulátoru stačí k oživění systému a instalatéři tak získají při instalaci větší flexibilitu.

TRIPLE POWER T58

Nejnovější výkonová řada s kapacitou 5,8 kWh v technologii LFP je dalším doplňkem baterií. Triple Power s výbornými vlastnostmi a škálovatelnosti do 23,2 kWhTRIPLE Power baterie je možno rozšířit díky Master BMS Box až na sestavu čtyř baterií. Tato sestava o čtyřech bateriových modulech může dosáhnout až celkových 46 kWh.

tušl technologies solax x3 g4 triple power t 58 10 lez zaruka

Hlavní výhody všech Triple Power baterií:

 • Záruka výrobce na baterie na 10 let
 • Nejbezpečnější LiFePO4 technologie
 • Až 6 kw nabití/vybití
 • Vysoká účinnost
 • Podporuje vzdálenou aktualizaci
 • Úspora instalačního místa
 • Montáž na podlahu a na zeď
 • Originální řešení výrobce Solax
 • TÜV Süd certifikace
 • Včetně setů originální kabeláže
 • Jednoduchá instalace
 • Moderní design
Záruka výrobce na baterie 10 le

ZAŘÍDÍME VÁM VŠE NA KLÍČ

- NÁVRH ODBORNÉHO ŘEŠENÍ PRO VÁŠ DŮM

- REALIZACI PROVEDOU NAŠI TECHNICI S 16 LETOU ZKUŠENOSTÍ V OBORU

+

ZDARMA 

VYŘÍZENÍ DOTACE VE VÝŠI AŽ 200 000 Kč

FOTOVOLTAIKA DO DVOU DNŮ U VÁS DOMA

Nepodcenili jsme extrémní poptávku na českém trhu a jako jedni z mála máme všechny nedostatkové komponenty skladem. Můžeme Vám tedy obratem doručit fotovoltaiku (baterie, měniče, panely atd). 

DVĚ NABÍJECÍ STANICE ZA CENU JEDNÉ

Ke každé fotovoltaice můžete získat dvě nabíjecí stanice za cenu jedné. Platí při splnění podmínek nová zelená úsporám.*

POSKYTOVANÉ ZÁRUKY NA FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

25

let na výkon FVE panelů

15

let na mechanické části FVE panelů

10

let na střídač

10

let na baterie

STAŇTE SE NEZÁVISLÍ = KOMBINACE TEPELNÉHO ČERPADLA S FOTOVOLTAICKÝM SYSTÉMEM

 Kombinací fotovoltaického systému s tepelným čerpadlem lze výrazně snížit účet za elektřinu odebranou ze sítě, maximalizovat účinnost ohřevu TUV a nabíjet váš elektromobil ze slunce. Zařídíme Vám na klíč řešení celého systému od A do Z od jediné firmy včetně vyřízení dotací. Navrhujeme kompletní řešení na míru pro RD i firmy včetně bateriových uložišt' se schopností zálohy v případě výpadku proudu a peak shavingu (snížení nákladů za zbytečně vysoký příkon jističe).

ZAŘÍDÍME VÁM DOTACI AŽ 355 000 Kč NA KOMBINACI TEPELNÉHO ČERPADLA A FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY 

Poradenství a nabídky: Ing. David Tušl

Tel.: +420 721 602 531   Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Professional consulting also in English.