PROJEKČNÍ A ARCHITEKTONICKÁ ČINNOST 

ZÁŘÍDÍME VŠE NA KLÍČ

 

ZPRACUJEME VÁM PROJEKT A ZAŘÍDÍME VŠE POTŘEBNÉ

Najdeme rovnováhu mezi vašimi potřebami, technickými možnostmi, rozpočtem i estetikou. Promýšlíme i nejmenší detaily a dotahujeme věci do zdárného konce.

Máte vlastní představu o bydlení, neváhejte nás kontaktovat. Probereme s Vámi Vaše očekávání, na základě kterého společně navrhneme Váš domov snů. K dispozici Vám bude náš team, který se v oboru stavebnictví pohybujeme již přes 20 let a spolupracuje pouze s těmi nejspolehlivějšími. 

Tel.: +420 721 602 531   Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

naše poslání

přinést inovaci

a inspiraci 

NAŠE SLUŽBY

designové návrhy interiérů a exteriérů vašeho domova 

projekty rodinných domů, nástaveb, rekonstrukcí domů či bytů, garáží, provozoven, zahradních altánků a jiných staveb (pro získání stavebního povolení).

Pro firmy:

designové návrhy interiérů a exteriérů vaší firmy

projekty kanceláří, bytových domů, obchodů, dílen a skladů, hotelů, penzionů, restaurací, sportovních a jiných staveb (pro získání stavebního povolení).

Pro obce a města:

designové návrhy interiérů a exteriérů úřadů a provozoven

projekty obecních a městských úřadů, základních a mateřských škol, knihoven, informačních center, kanceláří, sociálních bytů, sportovních areálů, dětskýc hřišť, revitalizace veřejných prostranctví, naučné stezky, lávky přes potok, interaktivní tabule a jiné stavby.

MÁME ODVAHU UDÁVAT CO JE TRENDY

Abychom dokázali velké věci, nebojíme se riskovat. Žádný požadavek klienta pro nás není nedosažitelný. Navrhujeme budovy, které vás posunou vpřed.

  

EXTERIÉROVÝ A INTERIÉROVÝ DESIGN

Nezáleží, jestli budujete nový dům nebo rekostruujete malý byt. 

Vypracujeme Vám designovou studii vašeho domova či firmy do posledního detailu přesně podle Vašich představ, aby Vás každá minuta zde strávená hřála na duši.

ESTETIKA VS FUNKČNOST

Víme, že důležité je navrhovat projekty domů, které vytvářejí příjemné a funkční prostředí pro bydlení. Každá část navrhovaného domu musí plnit svůj účel. 

NA NIC NEČEKÁTE

Kvalita zpracování našich projektů je pro nás na prvním místě. Vždy se však snažíme řešit celý projekt maximálně efektivně, aby jste na výsledek nemuseli dlouze čekat.

DOTAZY

Konzultace nabízíme v češtině i v angličtině a v případě zájmu můžeme nabídnout i němčinu.